Uygulamalar

Android İçin WhatsApp Messenger İndir

whatsapp-messenger-indir-kapak-resmi

Whatsapp Messenger Jan Koum ve Brian Acton tarafından Ocak ayı 2010 yılında Kaliforniya eyaletinde kurulmuş olan, ücretsiz arama ve mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp indirmek için bu yazının sonunda ki butonu kullanabilirsiniz.

Mesaj atarken mesaj hakkını düşünmeden, sınırı geçme derdi olmadan doyasıya mesaj atıp, belli bir süreye bağlı kalmadan sesli ve görüntülü arama fırsatı sunan bu platformla, sevdiklerinize 7/24 ulaşmanın tadını çıkarın.

Chat yapmanın keyfini yaşarken fatura sıkıntısı çekmeden, kaliteli iletişim özgürlüğünü tek bir uygulama ve internetle elde etmenin avantajını yakalayın. Minik mesajlaşma uygulaması Whatsapp Messenger ile, konum bildirimi yapmış arkadaşınıza hiç beklemediği anda sürpriz yapabilirsiniz.

Sizi ummadığı anda karşısında gören arkadaşınız, bundan çok hoşlanacaktır.

32 farklı dil seçeneği özelliğine sahip Whatsapp, grup mesajları bakımından da kullanıcıların çok sıklıkla kullandıkları bir platforma sahiptir. Dilediğiniz bir arkadaşınızla özel olarak mesajlaşırken duvar kağıdı modelini, kendiniz belirlemek istemez misiniz?

Whatsapp Messenger uygulamasını kullanırken yada indirme sırasında herhangi bir sorun yaşarsanız aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak bize sorabilirsiniz.

Whatsapp’la bunu yapmanız mümkün. Hava kararıp sokağa çıkma vakti geçti ve sizin canınız sıkılıyorsa, uygulama üzerinden atacağınız eğlenceli fotoğraf ve videolar ile, bu sıkıcılığa bir son verip anı daha eğlenceli bir hale dönüştürmek, mesajlaşma ve arama uygulamasıyla sizin elinizde.

  • Mesaj
  • Sesli mesaj
  • Arama
  • Sesli ve görüntülü arama
  • Belge gönderme
  • Fotoğraf ve video paylaşma
  • Grup sohbeti
  • Özel mesajlaşma
  • Konum bildirimi
  • Emoji ve etiketler

Whatsapp’ın bu şahane özelliklerini kullanın ve sitemizden kolaylıkla indirdiğiniz bu uygulamayla,  haberleşirken özgür olmanın keyfini yaşayın. Whatsapp Messenger Android uygulamasını şimdi indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Whatsapp ile ilgili söylemek istediğiniz bir şeyi yada fikrinizi lütfen bize yorum olarak bildirin. 

Android İçin WhatsApp İndir

Whatsapp Messenger Ekran Görüntüleri

WhatsApp İndir Konusu içinde Whatsapp Messenger Ekran Görüntüleri

WhatsApp İndir Konusu içinde Whatsapp Messenger Ekran Görüntüleri

WhatsApp İndir Konusu içinde Whatsapp Messenger Ekran Görüntüsü

WhatsApp İndir Konusu içinde Whatsapp Messenger Ekran Görüntüsü

Whatsapp gibi milyarlarca indirme sayısına ulaşmış olan Facebook Mobil ve Facebook Lite uygulamaları hakkında bilgi almak ve indirmek için sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bu şekildeki uygulamaları kullanabilmeniz için Google Play uygulaması yüklü olmalı ve Google Play Hizmetleri uygulaması da güncel durumda olmalıdır.

Yorum Yazın

34 Comments