Uygulamalar

Android İçin Turkcell Bip Messenger indir

Turkcell’in iletişim hizmetleri aracılığıyla Android ve iOS kullanıcıları için geliştirilmiş, tüm operatör aboneleri tarafından kullanılabilen anlık mesajlaşma uygulaması olan Bip ile, tanışmadıysanız vakit kaybetmeden hemen tanışın.

Bip İndirme ve Değerlendirme

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Bip Messenger, Whatsapp alternatifi olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Ayrıca Turkcell kullanıcıları için birçok ayrıcalığı da bulunan Bip'i indirmenizi ve telefonunuzda bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.

bip indir
User Rating: 4.08 ( 4 votes)

Son dönemlerdeki online karşılaşma modasına farklı bir boyut kazandıran ve belirlediğiniz zaman dilimi içerisinde mesajların ekranda kalacağı süreyi belirlemenize yardımcı olan uygulama ile, yazın saniyeler sonra yok olup gitsin. Artık gizli sırlarınızı veya planlarınızı telefonu karıştıran yakınlarınız öğrenemeyecek. Rahatça dedikodu ya da sürpriz yapabilirsiniz. Bip Messenger genel özelliklerinden bahsetmek gerekirse aşağıdaki gibidir;

 • Görüntülü arama
 • Caps yaratma
 • Kaybolan mesaj
 • Herkesle iletişim kurma
 • Eğlenceli içerik
 • Konum paylaşma
 • Grup mesajlaşması
 • Resim, video ve ses kaydı gönderme
Turkcell kullanıcılarına ek avantajları ile Bip Messenger uygulaması sizlerle
Turkcell kullanıcılarına ek avantajları ile Bip Messenger uygulaması sizlerle

Yiğit Özgür tasarımı uygulamaya özel çıkartmalar ile, paylaşımlarınıza renk gelsin. Sesli ve görüntülü görüşme yaparak çok uzaktaki sevdiklerinize kamera özelliği sayesinde, iletişim kurmanın avantajını sunan Bip Messenger ile, en uzaklar hep size çok yakın, hep size özel olacak.

Bip Messenger ve diğer tüm android uygulamaları kullanabilmeniz için telefonunuzda Google Play uygulamasının en güncel sürümü yüklü olmalıdır.

Aklınıza geldiği anda bu şahane iletişim uygulamasını kullanarak sevdiklerinize ulaşmanın, onlardan haber almanın keyfini çıkarın. Bip’leyin ve iletişimin en pratik ve en eğlenceli hali ellerinizin arasına gelsin. Uygulamayı kullanarak yazın kaybolsun, çıkartma yollayın, dostlarınız sıkılmaktan kurtulsun. Bip’le her şey çok eğlenceli olacak. Bip uygulamasını Android cihazınıza aşağıdaki buton yardımı ile indirebilirsiniz.

9 Yorum

 1. Rahat rahat yazmak ve silmeyi unutma korkusu yaşamamak bip’i benim için 1 numara yapıyor.

 2. Yazdığın yazıları silme gibi bir derdinin olmaması bile Bip uygulamasını indirmem için yeterli bir sebep bence.

 3. Capkinlar icin ideal olsada sevgililer ve esleri icin ayni şeyi soylemek pek mumkun degil gibi görünüyor.yazdiklarini silmeyi unutsa bile Bip hemen belirledigi zamanda sileceginden yakalanma riski sifirdir

 4. Bip ile rahatça sohbet ediyorum.acaba baskasi yazdıklarımı okurmu korkusu olmadan rahatça yazıyorum ve belirledigim zaman içerisinde yazdıklarım püfff diyo uçup gidiyor.

 5. Caps olayı ve mesajların istedigin zamanda ekrandan uçup gitmesi ve doyasıya sohbet etme fırsatı sunan bip ile dostlarımla iletişim kurmak çok keyifli.herkese tavsiye ediyorum.eğlenmek ve sohbet etmek isteyen herkes için çok uygun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu