Uygulamalar

Google Chrome Tarayıcı – Android Uygulama Tanıtım ve İndirme

İnternet de gezinirken hız denilince aklınıza ilk gelen internet tarayıcısı Google Chrome şimdi android telefon ve tabletlerinizde. Mobil cihazlarınızda yüksek hızlı ve güvenli internet kullanımını sağlayan Google Chrome android uygulamasını sitemizden indirebilirsiniz.

Chrome Tarayıcı İndir

Chrome Tarayıcı ile masaüstü bilgisayarlardaki ve mobil cihazlarınızdaki sekmelerinizi senkronize ederek verilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Chrome ile sesli ve resimli arama yapabilirsiniz. Ayrıca veri tasarrufu modunu açarak internet kullanımını %50 lere kadar düşürebilirsiniz.

Chrome Tarayıcı İndirdiğinizde Kullanabileceğiniz Başlıca Özellikler

Diğer tarayıcılara oranla çok daha hızlı ve kullanıcılar tarafından tercih edilen Chrome Tarayıcının birçok özelliğinin yanında başlıcaları aşağıdaki gibidir.

  • Android Cihazlar Arası Senkronizasyon: Dizüstü bilgisayarınız, masaüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve telefonlarınız arasında senkronizasyon sağlayabilir ve tüm cihazlarda sekmelere ve yer işaretlerine aynı kaldığınız yerden ulaşabilirsiniz.
  • %50’ye Varan Veri Tasarrufu: Chrome Tarayıcı ile veri tasarrufu modunu kullanarak %50’lere varan veri tasarrufu sağlayabilirsiniz. Sınırlı internet kullanıcıları için büyük fayda sağlayacak bu özellik için Google Chrome Tarayıcı indirin.
  • Hızlı Arama Sonuçları: Siz tarayıcıyı açar açmaz aramaya hazır hale gelen Google Chrome Tarayıcı ile aramaya başlamak için sadece yazmaya başlayın. Siz yazmaya başladığınızda size en yakın sonuçları hemen getirmeye başlayacaktır.
  • Sesle Arama Özelliği: Tarayıcıyı açtıktan sonra cihazınızın mikrofonunu kullanarak sesle arama yapabilirsiniz. Chrome sizi hemen anlayacak ve en iyi sonuçları getirecektir.
  • Translate / Çeviri: Türkçe dilinde olmayan web sitelerinden birini açtığınızda hemen kendi dilinize ya da farklı bir dile değiştirebilirsiniz.
  • Gizli Mod: Gizli mod ile yaptığınız aramalar, arama sonuçları, çerez deposu ve arama geçmişi kapattığınz anda silinecektir.

Google Chrome Tarayıcı Ekran Resimleri

Yukarıda belirtilen özelliklerin tümüne ücretsiz olarak sahip olmak için Google Chrome Tarayıcı uygulamasını Google Play Store üzeirnden indirebilirsiniz.

Google Chrome Tarayıcı Ekran Görüntüsü

3 Yorum

  1. zaten googlea girince hemen çıkıyo chrome indir diye. hiç şansınız yok chrome kullanacaksınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu