Uygulamalar

Facebook Lite İndir

Facebook hayatımızın her alanında bizim yanımızda, tıpkı bir dost gibi ihtiyacımız olan iletişim ve paylaşma isteğimize cevap veriyor. Facebook uygulaması ile, arkadaşlarınızla mesajlaşabiliyor, konuşabiliyor, fotoğraflarımızı ve video görüntülerimizi paylaşabiliyor, müzik dinleyip, oyun oynayabiliyor, arkadaşlarımızın paylaşımlarını görüp yorum ve beğeni yapabiliyor, kitap okuyabiliyor, haber alabiliyor, grup kurup bu gruplarda paylaşımlarda bulunup ürün alım-satım yaparak alışveriş yapabiliyor ve eski okul arkadaşlarımızı bulabiliyoruz.

Facebook Lite Uygulamasını Google Play Store Üzeinden İndirebilirsiniz

İletişime dair her şey Facebook ile, elinizin altında!

Bize bu kadar imkan sunan Facebook’un hafif sürümü olan Facebook Lite ile, yapabileceklerinizle de eğlenmeye ve iletişime devam edecek ve sunduğu avantajları seveceksiniz. Bugünlerde cep telefonları arama ve mesajlaşmaktan çok, sosyal paylaşım hesapları, oyunlar, videolar gibi konularla internete dayalı konularla alakalı kullanılmaktadır.

Otobüste, metroda, cafede veya cadde üzerinde herkesin cep telefonlarıyla bunları yaptığını gözlemleyebilirsiniz. Sizde Facebook uygulamasının mini boyu diye adlandırabileceğimiz yeni sürüm, Facebook Lite ile, hayatı çok daha renkli ve eğlenceli hale dönüştürebilirsiniz. Facebook’un bu yeni sürümü ile yapılmak istenen olay, 2G ağları ve ağır işleyen ağları çok daha hızlı ve kullanışlı hale dönüştürmektir.

Daha az veri ile daha verimli olmayı hedefleyen tasarımıyla, Facebook Lite 13 yaş üstü kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu harika uygulama ücretsizdir ve sitemizden indirerek kullanıma başlayabilirsiniz.

1MB’den daha küçük olduğu için, çok çabuk cihazınıza yüklenebilir özelliktedir ve az alan işgal ettiği içinde kullanım açısından da oldukça sık tercih edilebilir. Markası ve modeli her ne olursa olsun, tüm Android cep telefonlarında sorunsuz bir şekilde çalışır. İletişimin en hızlı yollarından biri olan ve küçük boyutunu avantaja dönüştüren Facebook Lite uygulamasıyla, sevdiklerinizle mesajlaşmak çok daha hızlı ve eğlenceli olacak!

Facebook Lite Özellikleri

 • Grup Kurma
 • Mesajlaşma
 • Bildirimler
 • Fotoğraf Paylaşma
 • Güncellemeler
 • Arkadaş Takip

Hayatınızda cep telefonunuzdaki kapsadığı alandan, çok daha fazlasını kapsayacak olan bu harika facebook sürümü uygulaması, sevdiklerinizle haberleşmedeki yeni adresiniz olacak.

Cep telefonu hafızası çok olmayanlar ve diğer uygulamalar ile birlikte Facebook’tan da vazgeçemeyenler için ideal bir seçenek olan, Facebook Lite ile artık her şey çok daha kolay ve keyifli! Uygulamayı google play store üzerinden indirmek için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. Sizde hem bellekte ekonomi yapıp hem de iletişimden yoksun kalmak istemiyorsanız, bu uygulamayla acilen tanışın!

Facebook Lite İndir

15 Yorum

 1. Uygulamalarin cihazinizda fazla yer kaplamasina ve kasilmalara neden olmasına çare olan facebook tutkunları için ideal olan Facebook Lite ile herşey çok daha keyifli oluyor.Ben daha evvel hafıza sorunu yaşadığım cihazima bu uygulamayı indirdikten sonra sorunların hepsi ortadan kalktı.Bu yüzden benimle aynı sorunu yaşayan arkaslarima tavsiye ediyorum

 2. normal facebook çok fazla kotadan yiyor lite ile çok az kullanıyo. biraz rtasarımı falan kötü ama indirilir

  1. Facebook lite versiyon ile çok daha az veri harcarsınız. Özellikle kotalı internet kullanıyorsanız kesinlikle tavsiye ederiz. Lite versiyon normal verisyona göre biraz daha ilkel görünebilir ama veri derdine de son verir

 3. Küçültülmüş facebook versiyonu olan bu uygulama ile iletişim alan darligina takılmadan devam edecek

 4. Hafıza konusunda sorun olan cep telefonları için ideal bir uygulama.ekran donmadan facebook a girmek artık mümkün

 5. Bu uygulama sayesinde telefonum kasilmaktan kurtuldu sizde benim gibi hafiza kapasitesi düşük cep telefonu kullanıyorsanız hiç düşünmeden yukleyin

 6. Mende alınmır birinci defe yükedim superiydi amma sora profilim yandı day gire bilmedim sildim indide yüklüye bilmirem.

 7. Facebook uygulamasina yeterli yer kalmadigi bir anda imdadima yetisti facebook lite facebook arkadaslarimla iletisim halinde olmami sagladi hemde cok daha ekonomik yer kaplayarak bunj yapıyor.facebooku cok detayli kullanmayi tercih etmeyenler icin gercekten bicilmis bir kaftan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu