Uygulamalar

Google Drive İndir – Çevrimiçi İçerik Paylaşım ve Depolama Uygulaması

Google Drive, Gmail hesabınızla giriş yaptığınızda ücretsiz olarak size alan sağlar. Google Drive hesabınız içine güvenli şekilde tüm dosyalarınızı yedekleyebilir, bu yedeklere akıllı telefonunuzdan, tablet yada bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz. Tüm cihazlarınızla senkronize ve kusursuz şekilde çalışan Google Drive uygulamasını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Google Play Store’dan indirmeye başlayabilirsiniz.
Google Drive’da yedeklenen tüm dosyalarınız (Fotoğraf, müzik, belgeler vb.) güvenle saklanır ve cihazlarınıza herhangi bir sorun olsa bile o dökümanlara istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Google Drive Android uygulaması ile neler yapabilirsiniz?

  • Dosyalarınız depolayabilir ve istediğiniz her yerden güvenle erişebilirsiniz.
  • Google Drive dosyalarınız arasında genel arama yapabilir ve kolayca bulabilirsiniz.
  • Diğer Google Drive kullanıcıları ile dosya ve dökümanlarınızı paylaşabilir yorum yapmalarını sağlayabilirsiniz.
  • İçeriklerinizi internet bağlantısı olan her türlü yerden görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.
  • İçeriklerinizi kimlerin görüntüleyebileceğini, yorum yapabileceğini ve düzenleyebileceğini belirleyebilirsiniz.
  • Dosyalarınızı çevrimdışı görüntülemeye açarak internet olmayan yerlerde de dosyalarınıza erişebilirsiniz.
  • Google Fotoğraflar‘daki resim ve videolarınıza da kolaylıkla erişebilir, düzenleyebilirsiniz.

Google Play üzerinden ücretsiz ve hızlı şekilde indirebilirsiniz. Play Store uygulamarı içinde bulunan Google Drive ile yapabilecekleriniz hakkında fikir vermesi için aşağıda uygulamanın ekran resimlerini galeri olarak ekliyoruz. Ayrıca sayfa sonundaki Google Drive tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Hesabınıza giriş yapmak için yapmanız gereken https://drive.google.com/  adresine giriş yapmak ve Google Drive Hesabınızı aktif hale getirmektir.  Google Uygulama güncelleme politikaları hakkında daha fazla bilgi almak için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: https://support.google.com/a/answer/6288871

Google Drive İndir
Bulutta 30GB’lık web alanı olan Google Drive ile, dosyalarınızı saklayabilirsiniz. Ek depolama alanı satın alarak ta kapasiteyi genişleterek çok daha fazla dosya depolayabilirsiniz. Google’ın 2012 senesinde bünyesine kattığı bu servis ile, internet bağlantısı olsun ya da olmasın dosyalarınıza ulaşıp, bu dosyalar üzerinde işlem yapma olanağı sunuyor.

Bu işlemlerden sonra internete bağlandığınızda değişiklikler otomatik bir şekilde, senkronize edilecektir.

Yoğun iş hayatınızda özellikle ofis çalışanları ve iş adamları için ideal olan bu servis sayesinde, dosyalarınızı depoladığınız bu alanda muhafaza etmek ve dilediğiniz zaman ulaşmak gerçekten çok pratik ve çok avantajlı. Ofise ve belli bir cihaza bağlı kalmadan, dilediğiniz herhangi bir cihazla ve mekanda size çalışma imkanı yaratan bu servisle gününüzü organize etmek çok daha zevkli.

Mail ile gönderilmesinde sıkıntı oluşan dosya veya görüntünün karşı tarafa ulaşması için, kullanıcılara yardımcı olan Google Drive indir ve her şey yolunda gitsin. Bu harika servis sayesinde sunum dosyalarınız her an her yerde, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan sizinle.

Google Drive ile laptop unutmak artık sizin için bir kabus olmaktan çıkıyor

Beklenen büyük gün geldiğinde oluşabilecek aksiliklerle karşı dosyalarınızı 7/24 teminat altında olacak. Hızlı ve güvenilir oluşu sayesinde eğitim ve iş yaşamınızda size kolaylık sağlayan bu servis uygulamasıyla, tanışın ve pratik çözümlerden yararlanın.

Airplay özelliğini kullanarak sunumunuza hemen başlayabileceğiniz kablo bağlantısına gerek duymayan Google Drive’ı sitemizden hemen indirip, dosyalarınızı güvenle depolamanın konforunu ve keyfini yaşayın.

Google Drive Örnek Ekran Resimleri

Google Drive Uygulamasını Google PLay Store’dan indirebilirsiniz.

Google Drive Tanıtım Videosu

Google Drive uygulaması ile yapabileceklerinizi anlatan küçük bir video paylaşıyorum. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir Yorum

  1. İleride lazım olacak ve yer teşkil eden dosyaları buraya kopyaliyorum ve garantiye almış oluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu