Genel

Google Play En Çok Satan 5 Film Listesi

Google play eğlence bölümünde uygulamaların yanı sıra kitapları ve filmleri bulabilir, satın alabilirsiniz. Satın aldığınız kitapları cihazınıza indirebilir ve istediğiniz gibi okuyabilirsiniz. Ayrıca aldığınız filmleri ilk siz izleyebilirsiniz. Google play eğlence menüsü en çok satan filmler listesini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Google Play En Çok Satan 5 Film Listesi

Amerikan Pastası: Çıplak Yol

Aralık 2006 yılında çıkan Amerikan Pastası Çıplak Yol filmi hala popülerliğini koruyor. Film sadece İngilizce dilinde sunuluyor ve en çok satanlar listesinde en başta yer alıyor. Filmi kiralama ve satın alma seçenekleri bulunmakta. Filmin kiralama bedeli 2,99tl satın alma bedeli ise 8,99 tl.

Filmi kiraladığınızda 30 gün süre içinde istediğiniz zanan izlemeye başlayabilir ve 48 saat süre ile izleyebilirsiniz. +15 yaş sınırı olan filmin 102 dakika izleme süresi var. Filmi satın almak veya kiralamak için buraya tıklayabilirsiniz. 

Ip Man 3

IP Man 3 filmi aksiyon ve macera kategorisinde yer alan ve türünün en sevilen filmlerinin en başında yer alıyor. IP Man 3 filminin kiralama bedeli 3,99tl ve satın alma bedeli 14,99tl. IP Man 3 filminin yönetmeni Wilson Yip Wai Shun ve oyuncuları Donnie Yen, Mike Tyson, Cheung Wing-sing,Cheung Tin-chi. Bu güzel filmin yazarı ise Lai-yin Leuong.

Ip Man3 filmi Türkçe olarak sunuluyor ve 102 dakikadan oluşuyor. Filmi satın almak yada kiralamak için buraya tıklayabilirsiniz.  Filmin fragman videosunu da aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Son Cadı Avcısı

Eylül 2015 tarihinde vizyona giren Son Cadı Avcısı, aksiyon ve macera dalında en çok satan filmler listemizde 3. sırada yer alıyor. Filmin kiralama bedeli 3,99tl, satın alma bedeli 11,99tl. Yönetmen Breck Eisner’in başarılı bir iş çıkardığı filmde Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood başrolü paylaşıyorlar. Ses dili İngilizce ve Türkçe altyazı seçeneği olan filmin 102 dakika izleme süresi var ve +15 yaş sınırlaması var. Son Cadı Avcısı filmini kiralamak yada satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca filmin fragmanını da aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

The Revenant

Aralık 2015 tarihinde seyircileri ile buluşan film en çok izlenenler arasından hiç düşmüyor. Aksiton ve macera kategorisinde yer alan filmin +15 yaş sınırı bulunmakta. The Revenant filmini kiralamak isterseniz fiyatı 3,99tl ve satın alma fiyatı 16,99tl olarak belirlenmiş durumda. 156 dakikadan oluşan filmin yönetmenliğini Alejandro Inarritu üstlenmiş ve başrol oyuncuları Leonardo Dicaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson, Will Poulter.  Filmi Google Play ile kiralamak yada satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.  Ayrıca The Revenant filminin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Hızlı Ve Öfkeli 6

Mayıs 2013 tarhinde gösterime giren film modifiye araçları ve hiç düşmeyen aksiyon sahneleri ile özellikle gençlerin gözdesi. Ve bu konumunu hala sürdürüyor. Hızlı ve Öfkeli 130 dakikalık bir filme ve yapımcıları Vin Diesel, Neal H. Moritz. Başrolünde ise Vin Diesel, Dwayne Johnson, Luke Evans, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Gina Carano, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Shea Whigham, Ludacris, Rita Ora, Jason Statham, Kim Kold, Thure Lindhardt, Elsa Pataky, Gal Gadot, Sung Kang, John Ortiz gibi değerli oyuncular bulunmakta. Rotten tomatoes® puanı olarak %69 almış bir film. Filmin sesi İngilizce ve altyazı seçeneklerinde İspanyolca (Latin Amerika), İngilizce, Fransızca, Türkçe seçenekleri bulunuyor. 13 yaş ve üzeri için uygun görülen filmin kiralama bedeli 2,99tl satın alma bedeli 13,99tl. Filmi satın almak ve kiralamak için buraya tıklayabilirsiniz.  Filmin fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PP7pH4pqC5A

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu