Google Play İndir – Android Uygulama İndirme Marketi

Tüm Android cihazların çalışması ve uygulama yüklemesi için kullanılan Google Play uygulamasının son sürümünü indirebilirsiniz.

Google PLay Son Sürüm İndir

Hız
Tasarım
Kullanabilirlik

Google Play son sürüm APK dosyasını buradaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz. Google Play uygulaması ile tüm Play Store uygulamalarını telefonunuza yükleyebilirsiniz.

son sürüm indir
Kullanıcı Puanı: 3.26 ( 35 oy)
Android cihazlar için tasarlanmış olan, uygulamalara ulaşılmasını sağlayan Google Play ile, cihazınızın kullanım alanları her geçen gün daha da genişleyecek. Ana ekranda yer alan;

 • Uygulamalar
 • Eğlence
 • Kitaplar
 • Gazetelik
 • Filmler

Seçenekleriyle aradığınız veya sizin için gerekli olan uygulama ya da oyunu çok daha kısa sürede cihazınıza yüklemenize yardımcı olacaktır. Android indirme mağazası olarak da adlandırılan bu platformda, hayatımızı kolaylaştıran, insanlar arasındaki bağı güçlendiren iletişimin tüm online seçenekleri mevcut durumda kullanıcının hizmetine sunulmaktadır.

Olmazsa olmazlarımızı bize getiren teknoloji ve internet ortaklığının belki de cep telefonları ya da tabletler üzerindeki etkisini yüzeysel olarak anlamakta zorluk çeksek bile, Android cihazlarımız olmadığında zamanın ne kadar zor geçtiğini anlamakta sorun yaşamayacağımız kesin.

İş hayatı veya Özel hayat olsun cep telefonu, internet ve uygulamalar üçgenindeki iletişim avantajından yararlanmak, bize zamanımızı çok daha kaliteli kullanmayı empoze ediyor. Çağımızdaki yenilikleri ayağımıza kadar getiren teknolojik hareketler şimdi, Android işletim sistemli cihazlar avuçlarımızın içinde.

Sıradan bir Android cihazı kullanımının çok dışında eğlenmek ya da sosyal hesaplarınız üzerinde dolaşarak sevdiklerinizle haberleşmek gibi, daha farklı yönlerde de kullanabilirsiniz.

Google Play adeta Android cihazlar için bir kütüphane niteliğinde ve cihazınızı destekleyen uygulamaların birçoğunu ücretsiz olarak yükleyip, kullanmaya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki butonu kullanarak APK’yı indirin ve kurun. Ardından giriş bilgileriniz ile giriş yapın ve Android dünyasının kapıları ardına kadar açılsın.

Not: Google Play Store uygulaması güncellendi. Kullandığınız sürümün güncel olup olmadığını sol üstteki menü butonuna dokunup oradan ayarlara gelip “Derleme Sürümü” butonuna dokunarak öğrenebilirsiniz. Son sürüm kullanmanız önemlidir. Çünkü son gelen sürümlerde açıklar ve hatalar giderilmiştir. Virüs ve saldırılara karşı korunaklı olmak için her zaman Google Play son sürümünü sitemizden kontrol edin.

Google Play uygulamasının eski sürümlerini indirmek isterseniz bu butonları kullanabilirsiniz. Bazı yeni sürümlerde hatalar olduğu için bazen eski sürümler tercih edilebiliyor.

Google Play Versiyon 8.5.39 Google Play Versiyon 7.8.74 Google Play Versiyon 7.6.08

Google Play Menüleri Ekran Görüntüleri

Bütün bu birbirinden çok farklı istekleriniz Google Play sayesinde, tek bir çatı altında kullanıcının hem çok kolay anlayacağı hem de rahatça kullanabileceği özelliklere sahiptir. Yeni ve güncel uygulamalar-Önerilenler-Trend olanlar-Öne çıkanlar-Hızlı ve Basit oyunlar gibi içerikleri tamamen birbirinden farklı olan kategorilerle, pratik kullanım hızına ve avantajına sahip olabilirsiniz.

google-play-uygulamalar-menü-görüntüsü google-play-filmler-menüsü-görüntüsü google-play-kitaplar-menüsü-görüntüsü google-play-gazetelik-menüsü-görüntüsü

Fotoğrafçılık, Aile, Müzik ve Ses, Eğlence, Alışveriş, Kişiselleştirme, Sosyal ve Haberleşme gibi çok popüler olan seçenekler kullanıcıların vaktini doğru kullanmalarına yardım etmektedir.

Haritalar ve Navigasyon, Hava durumu, Otomobil ve Araçlar, Sağlık ve Fitness, Sosyal, Tıp, Verimlilik gibi uygulamaları kategorilere ayıran platformda ne aradığını bilen kullanıcılar, saniyeler içinde aradığına ulaşabilmektedir. Kendini güncelleyen ve popüler uygulamaları bünyesine ekleyen Google Play ile işler çok daha kolay.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

267 Yorum

 1. Merhaba ben traffic racer yüklemek istiyorum APK dosyasını indirdim sonra ne yapmalıyım indirilenler bölümünde n uygulamayı açmaya çalıştım ama açılmadı

  1. APK dosyasını indirdiğinizde, indirilenler klasöründe bulup yüklemeniz gerekiyor. Sizin uygulamalar içinde bulduğunuz Play Store üzerinden yüklediğiniz uygulama olabilir. Bu nedenle onu silip indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırın.

  1. Google Play APK sını indirip kurulumunu başlatmanız gerekiyor. Kurulumu başlatıp yükleyin sonra kullanabilirsiniz.

  1. Google play uygulamasını yazıda belirtilen APK dosyasını telefonunuza indirip kurarak yükleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close