Genel

Google Play Store ve En Popüler Store Uygulamarını İndir

23 Ekim 2008 yılında ilk kez yayınlanan Android Market uygulamalar, oyunlar ve ortam oynatıcısı içeren şimdiki adıyla Google Play ile, aradığınız her şey parmaklarınızın ucunda.

Google’ın Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş paket yöneticisi olan ve kullanıcılara tek çatı altında gerekli olan uygulamaları kolayca bulma imkanı tanıyan bu platform, adeta bir sanal kütüphane görevi görüyor. Aradığınız uygulamanın kategorisine göre, Google arama motoruna bunu belirterek giriş yaparsanız, aradığınız kategoriye ait olan uygulamalar hemen cihazınızın ekranında belirir.

Sizde bu uygulamalarla ilgili bilgileri ve kullanıcı yorumlarını okuyarak, hangisinin sizin için daha uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Geniş bir uygulama yelpazesine sahip olan bu platform kullanım açısından da oldukça kolay ve anlaşılır bir yapıya sahip olduğu ve karmaşık ibareler kullanmadığı daha sade bir tasarıma ait olduğu için, internet kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği bir Android markettir.

Play Store internet tarayıcısı ile giriş yaparsanız ilk olarak karşınıza aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi kategoriler halinde ayrılmış tüm seçenekleri görebilirsiniz.

Play Store sayfasını açtığınızda 3. ve 4. kategori olarak hikayeyi takip edin ve sizin için önerilenler kategorilerini görebilirsiniz.
Google Play Store sitesini açtığınızda, en çok satan filmler ve popüler kitaplar kategorisi görünmektedir.

Oyunları ve uygulamaları tarzına göre sınıflandırıp, türünü ve özelliklerini bir başlık altında toplayarak, kullanıcının zaman kaybı yaşamadan anında aradığını bulmasına yönelik bir platforma sahiptir. Sizde Android cihazınız için ideal ve kullanışlı uygulama ve oyun arayışı içindeyseniz, hemen sitemizden Google Play uygulamasını indirerek, bu harika olanaktan yararlanabilirsiniz. Tek tıkla size birçok seçeneği sunan platform ile, Android cihazlar 7/24 elinizden hiç düşmeyecek. En popüleri, en yenisi veya editör seçimi karar sizin, yükle butonuna basın ve uygulamayı anında indirmenin konforunu yaşayın. Play Store uygulamasını indirmek ve güncellemek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

Google Play İndir

Google Play En Popüler Oyunları İndir

Google Play uygulamasını indirdiğinizde en popüler uygulamaları telefonlarınıza indirebilirsiniz. Bu popüler oyunlardan bazılarını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Dünyaca ünlü olan bu oyunlar genellikle küçük beceri oyunlarından oluşuyor. Candy Crush Saga şeker ve balon patlatma oyununa en güzel örnektir. Subway Surfers ise sonsuz koşu oyunu olarak geçer ve sürekli koşan kahramanımıza sağ, sol, zıplama ve eğilme gibi komutlar vererek ilerleriz. Pokemon Go ise efsane Pokemon çizgi filminden esinlenerek yapılmış olan efsane bir oyun olma yolunda ilerlemektedir. Pokemon Go şu anda ülkemizde yok ama yine de indirmenin güvenli yolları mevcut.

Candy Crush Saga İndir

Subway Surfers İndir

Pokemon Go İndir

Google Play En Popüler Uygulamaları İndir

Play Store üzerindeki binlerce uygulamadan en popüler olanları sizler için tanıttık ve indirmenizi sağlayacak bağlantıları verdik. Popüler uygulamalardan bazılarını indirmek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz. Popüler uygulamaların en başında Google Chrome, Facebook Lite, Instagram gelmektedir. Line uygulaması ise ücretsiz olarak mesajlaşma ve sesli görüşmeler yapılabildiğinden beğendiğimiz bir uygulama. O nedenle onu da listemize ekledik.

Google Chrome İndir

Facebook Lite İndir

Instagram İndir

Line İndir

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu