Oyunlar

Google Play Subway Surfers

Subway Surfers, Sıkça güncellenen ve yenilenen sonsuz koşu oyunlarının, en beğenilenlerinden olan, içeriğinde Weekly Hunt ile The Daily Challenges bulunan oyunda koşarak, engelleri aşıp, topladığınız semboller ile altın kazanabilir ve sizden istenilen görevleri tamamlarsınız. Google Play Store oyunları içinde en popüler ve vazgeçilmez olan oyundur.

Super Mystery Box isimli kutuyla, çok daha fazla altın ve yepyeni, ve farklı kostümler kazanabilirsiniz. Aldığınız semboller ile, çok daha hızlı koşabilir, puanınızı yükseltebilirsiniz. Raylar üzerinde koşarken, hızla gelen trenlere dikkat etmek için, gerçekten de reflekslerinizi iyi kullanmalı, atik olmalısınız.

Subway Surfers İndir
Duran trenlerin, vagonların üzerinden, arasından geçerken, altınları ve sembolleri toplamayı unutmamak gerekir. Bu semboller size, zıplama ayakkabısı, uzaktan altınları toplamanıza yardımcı olan mıknatıs, jetpack ve 2x multiplier ile puanlarınızı katlayarak, yeni bir rekora imza atabilirsiniz.

Subway Surfers Aksiyon Dolu Koşu Oyunu

Oyunda kısa sürede altın toplamak istiyorsanız, sponsor videoları izleyebilir, Subway Surfers sosyal medya hesaplarına abone olabilir yada Facebook’la entegre edip yani bağlantı kurup 5000 bonus altın kazanabilirsiniz.

Gizemli kutular ile bir anda güçlenip jackpot yapma şansını yakalayabilirsiniz. Google play indir uygulamasında en üst sıradakiler kategorisinde yer alan oyunda, raylar üzerinde elindeki sprey boyayla her yere yazılar yazan kahramanı, kovalayan güvenlik görevlisinden kaçış macerasında, önüne çıkan engelleri geçme becerisi ve çeviklik esas alınıyor.

En popüler Android Oyunu Subway Surfers indir

Sizde bu Subway Surfers oyununda rekor kırmak istiyorsanız, google play indir üzerinden shop seçeneğini tıklayıp, 50 taneye yakın kaykay satın alın ve başlayın puanlarınızı yükseltmeye!

Kaçan kovalanır hesabı, kaçarken girdiğiniz tünellerde, engellere dikkat edin, yolunuza çıkan altınları hızlı manevra yaparak toplayın, uçun, koşun, zıplayın ama sakın trenlere ve vagonlara çarpıp, köpekli güvenlik görevlisine yakalanmayın!

Hızlı ve seri hareket eden, şanslı biriyim ve Android oyunlarını seviyorum, tam benlik diyorsanız, bu maceraya hemen katılın, kim bilir? belki de rayların sonundaki hedefe ulaşan siz olursunuz.

10 Yorum

  1. Subway surfers ile maceraya başladığım gunden beri artık metroda okula gidene kadar ccanım sıkılmıyor. Koşmak atlamak zıplamak sabah sabah bana enerji veriyor. Refleks gerektiren hız ve beceri gerektiren harika bir oyun. Benim oynamaktan asla bikmadigim bir oyun. Oynarken kendimi o kadar kaptiriyorum ki vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum bile. Oyuna bir başlıyorum hoppp bir bakmisim okul durağına gelmişim . Çok zevkli ve keyifli bir oyun. Altınları topladikca puanın yukseldikce kahramanını değiştirip cok daha yüksek puanlar kazanabiliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu