Android için İnstagram indir

Sosyal medya platformları arasında ilk olarak dijital filtreyi kullanan Instagram, kullanıcılarının açtıkları hesaplarda fotoğraf galerileri oluşturmasını sağlayarak bu galerilerin milyonlarca kullanıcıyla paylaşılmasını sağlamaktadır.

Instagram Android Uygulama İnceleme ve İndirme

Fotoğraf Kalitesi
Popülerlik
Hız ve Kolaylık

Instagram uygulamasını Google Play Store üzerinden yüklediğinizde hem güvenilir yerden hemde en son sürümü indirmiş olursunuz.

instagram indir
Kullanıcı Puanı: 3.75 ( 2 oy)
Resimlerin altına yazılan ve başında diyez (#) işareti bulunan yazılar ise Instagram’ın etiketleme mantığıdır. Böylelikle fotoğraflarınıza eklediğiniz etiketler sayesinde kullanıcılar fotoğraflarınızı etiketlerden bulabilmektedir. Bunu Google’ın mikro hali olarak düşünebiliriz. İçerik paylaşılır, paylaşım esnasında yazılan anahtar kelimeler sayesinde arama motoru veritabanına kayıt edilir ve bu anahtar kelimelerde arama sorguları gerçekleştiren kullanıcılar resimlere ulaşır. Bütün bu işlem ağı Instagram içerisinde döngü halinde gerçekleşmektedir.

android-için-instagram-indir
Android işletim sistemli tüm cihazlarda indirebilirsiniz. Ekran görüntüsü bu resimdeki gibi olacaktır.

Kullanıcıların birbirini takip etmesi mantığıyla çalışan Instagram, ayrıca hesap sahiplerinin profilini gizlemesi halinde sadece takip izni verdiği kullanıcılar tarafından görüntülenmesini de sağlayabilmektedir. Ayrıca Instagram üzerinde bir çok foto-blog bulunmaktadır. Bu blog içeriklerinin çoğunluğu fotoğraf çekimi temalı olsa dahi son dönemlerde insanlar özel yaşantılarını blog haline getirerek Instagram indir üzerinde yayınlamaktadır. İnstagram mobil uygulamasını Android işletim sistemini kullanan cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki butonlardan istediğinizi kullanabilirsiniz.

Android için Instagram APK dosyasını buradan indirebilirsiniz. Google Play Store üzerinden indirmede sorun yaşarsanız 2017-06-22 01:32:04 Tarihinde güncellenmiş olan son sürümü telefonunuza indirip kurabilirsiniz. APK Play Store üzerinden indirilmiştir. Yine de virüs taramasından geçirmenizi öneririz.

Instagram APK indir. Version: 10.26.0
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

47 Yorum

    1. Merhaba Vedat;

      Instagram uygulamasını yüklemede ne gibi bir sorun yaşadığınızı detaylı olarak anlatırsanız yardımcı olmaya çalışalım. Şu anda instagramı indirmek için yukarıda verdiğimiz bağlantıya tıklayarak Google Play Store üzerinden indirmeyi başlatabilirsiniz.

  1. Instagram hesabım benim günlük yaşantımda fırsat buldukça ziyaret ettiğim ve dostlarimla iletişim kurduğum önemli uygulamalardan biri.

  2. Yıllardır mehmet okura duyduğum hayranlıktan sonra instagram hesabını aktif kullandığı bilgisini aldığım gün bende hemen kendime bir instagram hesabı actirdim ve kendisini takibe aldım yaptığım yorumlara verdiği yanittan sonra o gece hiç uyumamistim.Onu daha yakından tanımama ve birkez daha hayran olmama sebep olan bu uygulama benim için çok özel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close