Line Mobil Uygulaması İle Ücretsiz Mesajlaşın

Sevdiklerinizle bağlarınızı güçlendiren uygulama Line ile, ücretsiz olarak internet paketinizden yararlanarak arama yapıp, mesaj atabilirsiniz. Zaman ve mekan sınırlaması olmadan, doyasıya iletişim için size gereken LİNE uygulaması, tek başına sevdiklerinizden haber almanız için yeterlidir.

Çin, Japonya, İspanya, Tayland, İsviçre ve Rusya gibi ülkelerinde içinde bulunduğu 52 ülkede en çok tercih edilen uygulama olmayı başarmıştır. Maksimum 200 kişi ile, grup araması yaparak uygulamanın artı avantajlarından yararlanma şansına sahip olabilirsiniz.

Keep özelliğinden faydalanıp fotoğraf  video ve mesajlarınızı depolayın ve sevdiklerinizle buradan kolayca paylaşın. Sevdiğiniz sizden kilometrelerce uzakta ve onu çok özlediniz, sesini duymak o kadar da rahatlatmayacak sanki, böyle bir durumda asla sıkıntı yapmayın.

Sitemizden Line uygulaması hakkında mükemmel özelliklerini inceleyip, indirin ve artık özleminizi görüntülü arama yaparak giderin. Line yada Line Lite uygulamasını yukarıdaki menüler yardımıyla indirebilirsiniz.

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Line uygulaması indirme ekranı

Görerek iletişim kurmanın ayrıcalığını Line ile yaşayın

Üstelik Line uygulamasını kullanmanız için, illaki  görüntülü arama yapacağınız kişinin ülke sınırları içerisinde olması gerekmiyor. LİNE uluslararası aramalara da açık bir uygulamadır.

Eğlenceli ve keyifli Emoji ve Etiketler ile mesajlarınızı daha renkli hale getirip, sevdiklerinizle irtibatta olmanın hazzını yaşayın. Konum bilgisi özelliğinde sahip olan bu uygulamayla, arkadaşlarınızla sohbetiniz kaldığınız yerden, yarım kalmadan devam edecek.

Okulda veya işyerinde tamamlamaya fırsat bulamadığınız konuşmanıza, tıpkı yarım kalan mekandaymış gibisine görerek tamamlayın ve bunun içinde paket aşımı tedirginliği yaşamayın. Line uygulaması size sıra dışı bir özellik sunarak, Line resmi hesabından yararlı ve önemli bilgiler gönderir ve siz bu hesaplardan birini eklerseniz, tercih ettiğiniz ülkenin önemli isimlerinden orjinal mesajlar, sizin hesabınıza gelecektir.

Line uygulamasının en güzel avantajlarından biri de, LİNE uygulamasını kullanmayan arkadaşlarınızı bile arayabiliyor olmanızdır.

Line Android Mesajlaşma Uygulaması Özellikleri

  • Mesaj
  • Video
  • Etiket ve Emoji
  • Sesli Arama
  • Görüntülü Arama
  • Grup Sohbeti
  • Zaman Tüneli
  • Keep

Sizde vakit kaybetmeden Line uygulaması ile tanışıp, eğlenceli mesajlar, görüntülü aramalar ya da grup sohbetleri yaparak sevdiklerinizden habersiz kalmayın.

Android İçin Line İndir
Android İçin Line Lite İndir

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close