Oyunlar

Okey Pro – Türkiye’nin En Beğenilen Okey Oyunu

Ahoy Games imzalı Okey Pro ile, en sevilen masa oyunlarından biri olan şimdi online olarak, her zaman elinizin altında olacak. Uygulamayı indirdikten sonra Facebook hesabıyla veya misafir olarak giriş yaparak, bu eğlenceye ortak olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda bir oyun oynamak istiyorsanız, 6 haneli oda kodunu paylaşıp beraber aynı anda oyuna başlayabilirsiniz.

3G ile ya da Wifi bağlantısıyla oyunu oynayıp, herhangi bir bağlantı sorunu yaşamadan hızlı bir şekilde bu keyfi yaşamanın formülü, bu şahane uygulamada saklı. Pro uygulaması ile sizde, arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle kıyasıya bir mücadeleye girin, onlardan önce per yapıp, kazanan taraf hep siz olun.

Sanal dünyanın kullanıcılara sunduğu mükemmel uygulamalardan biri olan Okey Pro’yla, ıstakalar arası rekabet şimdi dilediğiniz an ve zamanda cebinizde. Bahis ne kadar yüksek olursa, sizin kazanma hırsınız da bir o kadar artıyor. Özellikle de çifte gidip, okeyle biterseniz rakiplerinize oldukça zor anlar yaşatabilirsiniz.

En Popüler Okey Oyunu Olan Okey Pro Android Uygulaması
En Popüler Okey Oyunu Olan Okey Pro Android Uygulaması

Hemen Oyna ile direkt oyuna başladıysanız ve kazanırsanız bunun karşılığında 400 çip kazanırsınız. Oyunu oynarken mesajlaşın, yeni dostluklar kurup, çevrenizi biraz daha genişletin. Eğer sizi rahatsız eden bir konuşma olursa, o kişiden bir daha ileti almamak için kullanıcının resmine tıklayarak “sustur” butonuna dokunmanız yeterli olacaktır.

Önerilen Yazı: instagram indir

Bir daha o kişiden size mesaj gelmeyecek ve sizi tekrar rahatsız etmesine olanak olmayacaktır. Üstelik oyun esnasında reklam olsun istemiyorsanız bu da sizin elinizde, bir sonraki oyunun başlamasını bekler ve masadan ayrılmazsanız reklam görünmez. Eğlencenizin yeni adresi artık belli, etrafınızdakiler bu durumdan pek memnun olmayacak, hatta biraz şikayet edip belki trip atacak ama siz okeyin en keyifli haline alıştığınızda, asla bu uygulamadan vazgeçemeyeceksiniz. Google play store üzerinde 500 bin kişi tarafından indirilen Okey Pro oyununu aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Şansınız ve keyfiniz bol olsun.

Okey Pro İndir

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu