Blog

Pokemon Go Android İçin Nasıl İndirilir?

2016’nın kendinden söz ettiren, benzerlerine göre çok daha havalı ve farklı olan Pokemon Go şimdiden, etkisini oldukça fazla hissettiriyor. Sanal bir dünyadan çıkıp, yaşadığımız ya da gün içerinde uğradığımız yerlere saklanmış bu sevimli kahramanları avlamak üzerine kurulmuş sanal ve gerçek arası sıradışı bir oyun. Sitemizde anlattığımız yöntemlerle bu oyunu Google Play Mağazasından indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Türkiye sürümü henüz olmamasına rağmen, farklı yollardan cihazlara indirilen bu eğlenceli oyun, adım atmayı gerektirdiği içinde mobil oyun karşıtı kişileri de, olumlu yönde etkilemiş gibi görünüyor.

Hem spor yapıp hem de, elinizdeki cihazla oyun oynamayı ve çok daha sosyal bir toplum yapısına özendirme konusunda avantaj sağlayan, yepyeni bir platform olan Pokemon Go ile, ister Squirtle ister Bulbausar isterseniz de Charmender bu 3 farklı pokemondan birini yakalayan veyapokemon denilince akla ilk gelen Pikaçuyu yakalamak içinde, bu 3 pokemonu yakalayın ve uzaklaşıp biraz sabredin.

Android telefonlar için Pokemon indirme yolları

3 pokemonun yanında bu kez pikaçu da, olacak karar sizin.

  • APK dosyasını indirip Pokemon Go dosyasını yükleyin.
  • Avustralya ya da Yeni Zelanda üzerinden açılmış bir hesabı kullanın.

Android kullanıcılar ve İOS kullanıcıları için farklı indirme yöntemleri bulunan bu oyunda, kameranız adeta sanal ve gerçek arası bir görüntü sunarak, sizi bu gizemli dünyaya davet ediyor. Bu büyülü dünyada farklı bir deneyim yaşamayı isteyen mobil oyun tutkunları haydi, şimdi pokemon avı başlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu