Oyunlar

Pokemon Go İndir – Android İçin Macera Oyunu

Pokemon Go akıllı bir cep telefonunuz varsa ve spor yapmak için planladığınız zamanda, oyun oynamaktan kendinizi alamıyorsanız yapmanız gereken şey çok basit, Pokemon Go uygulamasını indirip eğlenerek spor yapmanın keyfini yaşayın. 

Pokemon fırtınası bundan tam 20 yıl evveline dayanıyorken, şimdilerde tüm dünyayı bu şahane oyunla tekrar etkisi altına aldı. Pokemon GO Google Play Mağazasında bulabilir ve indirebilirsiniz. Bu biraz meşakkatli bi iş.

Çizgi filmle hayatımıza giren Pokemon kahramanları şimdi alışılmışın dışında bir platformla kullanıcıların karşısına çıktı. Oyunun henüz Türkiye sürümü piyasada bulunmamasına rağmen, Türkiye’de bile çok ses getirmiş bir oyun olmuştur. Bu macerada Pokemon avına çıkan kullanıcı yakaladığı Pokemon’u Poke topu’na hapseder.

Yakalanan bu Pokemonları eğiterek, seviye atlayabilirsiniz.

Diğer oyunların aksine bu Pokemonları evinizde oturarak sadece cihazın tuşlarını kullanarak yakalamak mümkün değil. Dışarı çıkıp konum bildirimi sayesinde size bildirilen haritada belirlenmiş noktalarda saklanmış olan Pokemonları bulup, yakalamanız ve eğitmeniz gerekiyor.

Pokemon Go oyununun bu kadar popüler olmasındaki nedeni, diğer Pokemon oyunlarında olduğu gibi ücret talep etmemiş olmasıdır. iOS ve Android’de ücretsiz olarak oynanan bu oyun, gerçekliğe çok yakın bir tasarıma sahiptir. Dijital oyun tutkunlarını dışarı çıkararak sosyalleşmeye teşvik eden bu oyunla, gerçek dünya ile sanal dünya belli bir noktada birleşerek, kullanıcıyı adeta içine alıyor.

android-için-pokemon-indir
Android telefonlar için Pokemon indirme yolları

POKEMON GO NASIL İNDİRİLİR?

iOS İçin Pokemon Go İndirme

Yeni Zelanda ya da Avustralya mağazalarından birinden hesap açıp bu harika uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz. Cihazınızın Ayarlar menüsünden iTunes ve App Store bölümüne girerek, Apple Kimliğini Göster seçeneğine dokunup, Country/Region’ı tercih edip Yeni Zelanda veya Avustralya’yı seçip mağazayı değiştirerek indirme işlemini başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Android İçin Pokemon Go İndirme

APK sitesine girip, 58.1MB dosya boyutuna sahip Pokemon Go APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. Karakterlerinizi seçin ve evde kapalı kalmak yerine dışarı çıkıp, adım atarak pokemonları yakalayın ve eğitin. Haydi Pokemon tutkunları şimdi çok daha gerçekçi bir oyunla çıkın yollara, biraz acele edin bence yakalamanız gereken pokemonlar var.

12 Yorum

  1. Telefonum samsun galaxsi s2 google play store yukleyemiyorum bilen varsa buraya nasil yuklenecegini yazarsa memnun olurjm

  2. Enteresan bir oyun.gençlerin yeni bağımlılığı olacak kadar ilginç ve merak uyandırıcı görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu