Genel

Google Play Store Kitaplar Menüsü

Google play store içindeki kitaplar menüsü altında yüz binlerce e-kitap bulabilirsiniz. Bu kitapların ücretlileri ve ücretsizleri de mevcuttur. Ana sayfa içinde üst bölümde yer alan menüden Üst Sıralar ve Yeni Gelenler olarak istediğiniz gibi kitapları sıralayabilirsiniz.

Google Play Store Kitaplarım Menüsü Kategorileri

Kitaplarım menüsü içimdeki kategoriler aşağıdaki gibidir;

 • Sizin için Önerilenler
 • Popüler Kitaplar
 • Yeni Çıkanlar
 • Kurgu ve Edebiyat
 • Bilm Kurgu ve fantezi
 • İş ve Yatırım
 • Suç ve Gerilim
 • Bilim Kurgu ve Fantezi
 • İngilizce

google play store kitaplar

Yukarıdaki gibi kategorilere ayrılmış bölümlerden istediğinizi seçebilir ve kitabınızı bilgisayardan yada tablet inizden ya da telefonunuzdan okuyabilirsiniz.

Tüm bunları yapabilmeniz için yapmanız gereken yine google play uygulamasınının en güncel versiyonunun cihazınızda yüklü olması gereklidir. Uygulamayı indirip kurmak için buraya google play store a gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

11 Yorum

 1. paylamnz ok gzel teekkr ederim sitenizdeki farkl birka makaleye daha baktm gerekten zenerek yazyorsunuz.benimde indirking.com adnda sitem var zamannz olursa siteme beklerim 🙂

 2. Google play ile kitap okumak harika. Google play ile aradığın ihtiyacın olan her türlü programı bulman mümkün ben tam bir kitap tutkunuyum uyumadan önceki bir saatimin yıllardır sahibi olan genel kultur bakımından insani geliştiren hayata bakışına anlam katan insanları anlama sanatı. Bilmediğim ne çok kelime varmış benim, özelliklede eski dilde öğrenmem gerekenler. Okumayı çocuklarımıza aşılamak lazım. Hem onların hemde kendi iyiligimiz için.

  1. Kitap okumak artık çok kolay ve ücretsiz. Ücretli kitaplarında ücreti gayet makul. Beğenmenize sevindik güle güle kullanın.

 3. Google play ekitap ile kitap okumayan kalmasın genel kültürün kilit anahtarı kelime dağarcığı geliştiren Bilgi klasörü e-kitap sunulan en güzel imkânlardan biri.Google play ile ücretsiz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.Bir çok essiz eseri bu uygulama ile okuma fırsatım oldu.kitap okumayı çok seven biri olarak arkadaşlara da bu uygulamayı tavsiye ederim

 4. İnternetin yeni nesile sunduğu en güzel imkânlardan biri de e-kitap dönemidir. Yazarların gerçeklerini yada kurdukları hayallerin bir parcasi olmak adına kitap okumayı çok seviyorum. Şimdide google play bizlere e kitap imkânı sundu.bkimi ücretli kimi ücretsiz olan kitaplarla bende hayal dünyasının hep bir adım ilerisinde olmak istedim.

 5. Sanal ortamda kitap okuma fikri basta basna cok acayip gelmisti. Sanki ayni heyecani vermez diye dusundum.Ama sonra google play ile ekitap uygulamasini denedim. Dusundugumun aksine simdi onsuz kitap okumak cok tuhaf geliyor. Aksamlari uyumadan muhakkak bir kitap okumaya calisirim.

 6. Google play indirme magazasi tam bana gore evden cikmaktan hoslanmayan biriyim. Eskiden telefonuma birsey yüklemek için carsidaki telefon bayine gidiyordum.Ama artik buna gerek kalmadi. Google play ile diledigim programlari telefonuma ücretsiz olarak atabiliyorum.İşte bu yuzden Google play benim sağ kolum.Şuana kadar aradığım herseyi buldum.

 7. Kitap okumak benim en sevdiğim,zamanımı değerlendirm, öğrenme ve geliştirme yöntemim. Kitap okuyarak kendimi çok daha iyi ifade etmeyi , duygularımı daha iyi anlatmayı öğrendim. Artık bu keyifli durumu daha farklı yöntemle yapma şansı buldum.Google play ile e-kitap uygulamasını tam bana göre bazen ücretli bazende ücretsiz olarak faydalanıyorum bu programdan.Tüm çevremdeki kitap kurtlarına tavsiye ettim bile

 8. Google play programının en beğendiğim yanı e- kitap uygulaması. Alıpta okuyamadığım birçok başarılı eseri, google play uygulası ile okuma şansı buldum. Yeni çıkan ya da popüler olan pekçok kitabı online olarak ücretli olanları satın alıp, ücretsiz olanları da tabletime indirip, genel kültürümü ve kelime dağarcığımı genişletiyorum. Bu uygulamayı diğer arkadaşlara da tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu